729 548 437info@komserwis.plDołącz do nas
KONTAKT O NAS REALIZACJE FOLDERY PRODUKTY
Komserwis baner donice betonowe
Projektujesz lub zarządzasz inwestycją budowlaną? W ofercie Komserwis znajdziesz donice betonowe, które zainspirują Cię do zmian na lepsze. Donice miejskie stanowią bardzo cenny element każdej inwestycji miejskiej. Niezależnie czy rewitalizujesz zabytkowe centrum miasta, odnawiasz miejskie ulice czy budujesz nowoczesne osiedle - donice z betonu odlewniczego Komserwis sprawią, że przestrzeń nabierze nowych kolorów. To mała architektura prosto od producenta, o wielu kształtach, rozmiarach i formach. Znajdziesz u nas zarówno proste donice o niewielkich rozmiarach, jak i większe, którymi praktycznie zagospodarujesz przestrzeń. Wszystkie nasze donice uliczne łączy trwałość wykonania - powstają z betonu odlewniczego, który jest mocnym i odpornym na uszkodzenia materiałem. W ofercie posiadamy donice miejskie w różnych kolorach. Klient może wybrać pomiędzy naturalnym betonem piaskowanym, a betonem malowanym. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami.
Komserwis donice okrągłe Genewa w Chrzanowie Komserwis donice prostokątne z kolekcji Brno w Krakowie

Donice okrągłe Genewa przed Hotelem Platan w Chrzanowie

Donice prostokątne z kolekcji Brno ma Osiedlu Avia w Krakowie

W miejscach trudno dostępnych lub tam gdzie ruch pieszy jest szczególnie intensywny (jak np. schody) idealnie sprawdzą się okrągłe donice okrągłe Komserwis. Nie zajmują one zbyt wiele miejsca, wyglądają pięknie i sprawiają, że miejska przestrzeń staje się zielonym rajem. Donice betonowe Genewa sprawdzają się w każdych warunkach, zarówno na ruchliwych chodnikach, w otoczeniu schodów jak i jako donice w galeriach handlowych. Beton potrafi być piękny i zaskakujący. Dowodem na to są donice prostokątne Brno, które pojawiły się na nowoczesnym osiedlu Avia w Krakowie. W tym przypadku inwestor postawił na prostotę - donice wykonane z betonu piaskowanego, idealnie komponują się z nowoczesną bryłą osiedla. To meble miejskie stworzone z myślą o wymagających miejskich przestrzeniach.
Zobacz więcej Zobacz więcej
Komserwis donice betonowe z kolekcji Vega w Krakowie Komserwis donice miejskie z kolekcji Genewa w Sandomierzu

Donice betononwe Vega na osiedlu Grzegórzki Park w Krakowie

Donice miejskie z kolekcji Genewa w Sandomierzu

To nie słoneczne Włochy lecz Kraków! Donice betonowe z kolekcji Vega stanęły na osiedlu "Grzegórzki Park", m.in. przed gustowną włoską knajpką. Jak widać meble miejskie Komserwis znajdują szerokie zastosowanie. Donice miejskie Vega to produkty wykonane z betonu odlewniczego malowanego, wzbogaconego o delikatny wzór. Bujne zielone rośliny prezentują się w nich bardzo malowniczo. Produkty Komserwis zaliczyły swój serialowy debiut! Wszystko dzięki donicom betonowym Genewa, które stanęły na rynku w Sandomierzu, mieście w którym rozgrywa się akcja serialu "Ksiądz Mateusz". To donice miejskie, które podkreślają unikatowy klimat sandomierskiej starówki. Warto zwrócić szczególną uwagę na zdobienia w kolorze miedzi, dzięki którym donice kwiatowe Genewa nabierają charakteru.
Zobacz więcej Zobacz więcej
Komserwis donice kwadratowe z kolekcji Tunis w Świdnicy Komserwis donice uliczne z kolekcji Genewa w Tarnowskich Górach

Donice kwadratowe z kolekcji Tunis w Świdnicy

Donice uliczne z kolekcji Genewa w Tarnowskich Górach

Donice betonowe Komserwis zagościły w Świdnicy wzdłuż alei prowadzącej do kościoła NMP Królowej Polski. Miejsce to wymagało zastosowania eleganckich mebli miejskich, oddających klimat otoczenia. Donice kwadratowe Tunis z bujnymi roślinami stanęły obok ławek i koszy na śmieci, tworząc spójną i przemyślaną całość. To produkty wykonane z trwałego betonu odlewniczego, uformowanego w charakterystyczny dla kolekcji Tunis kształt. Realizacja w Tarnowskich Górach doskonale pokazuje jak ważną rolę pełni mała architektura w miejskiej przestrzeni. Odnawiając główny miejski deptak miasto zamówiło meble miejskie z kolekcji Genewa, w tym donice z betonu odlewniczego. Produkt pomalowano na kolor grafitowy i wzbogacono o zdobienia w kolorze miedzi z unikatowym godłem miasta. Dzięki temu donice uliczne Komserwis stały się prawdziwą ozdobą Tarnowskich Gór.
Zobacz więcej Zobacz więcej